پنل سازمانی یک سامانه تحت وب است که برای ارسال درخواست سفر برای چندین نفر به صورت همزمان طراحی شده است. هدف این محصول، پاسخگویی به نیاز سفرهای درون شهری کارکنان سازمان‌های بزرگ است.
ویژگی‌های اصلی پنل سازمانی عبارتند از: درخواست چند خودرو به صورت همزمان و بدون محدودیت در تعداد خودروها؛ گزارش‌گیری آنلاین از قیمت سفرها و ردگیری مسیر سفرها در وب‌‌سایت؛ دریافت گزارش از جمع سفرها در یک بازه زمانی مشخص در قالب یک فایل اکسل که شامل اطلاعاتی از مبدا، مقصد و زمان سفرها و نیز مشخصات افرادی که سفر کرده اند می شود.
نحوه پرداخت بابت پنل سازمانی به صورت اعتباری است. بنابراین با استفاده از پنل سازمانی آنسی‌ حجم کاری سازمان‌ها نیز کاهش می یابد. در ضمن، در بخش اعتبار پنل سازمانی، همه جزئیات سفرها قابل مشاهده است.

نحوه استفاده از پنل سازمانی
استفاده از پنل سازمانی آنسی بسیار ساده است. کافیست به وب‌سایت پنل سازمانی آنسی مراجعه و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. پس از اینکه نوع سرویس دلخواه را انتخاب کردید، مبدا و مقصد را روی نقشه مشخص نمایید. پس از وارد کردن نام، نام خانوادگی و شماره موبایل کارکنان مورد نظر می‌توانید به تعداد مورد نیاز درخواست سفر سازمانتان را ارسال نمایید.